May 2011

About me, my boyfriend, my style..

31. may 2011 at 21:16
Ummmmmm ^^

Pokládáte si spousty otázek. Kdo jsem, odkud, kolik mi je let, proč bloguji, jak vypadám. Tak jednoduše.. v tomto najdete pár odpovědí. ↓
  • Jsem dívčina, která pochází z města kousek od Prahy
  • Neodpovím kolik mi je let, ale jsem mladá
  • Vypadám jako obyčejná holka, ale pečuji o sebe
Miluji hvězdy, jak na nebi , tak ty na scéně. Mími vzory jsou například Miley Cyrus, Ashley Tisdale, Taylor Momsen, Marylin Monroe, Duffy , ale i můj přítel je mím vzorem.

Inspiration from me.

31. may 2011 at 19:53 Chci psát o módě..
Nějaká malá ukázka z mé mega velké složky v PC " ISNPIRATION "
Tumblr_lgu1fc2sx41qczvmbo1_500_large

1279353848_5_b8sn_large


Přistižena při činu.

30. may 2011 at 6:38 Chci se svěřit..

Tak jó, odhalili jste mě. Paní Neviditelná alias Doktor Mráček.
Nevěděla jsem, jestli napsat nebo ne, nějak se mi po blogu nestýskalo a pořád jsem nevěděla, jestli nový nebo ne. Ale jsem tu, nebudu psát každý den, to po mě nechtějte, napíšu až budu chtít, stejně jako teď po 20 dnech. Dneska nebo zítra přibyde diarko, protože už ho dlouho chci napsat, ale jsem líná. Dnes nebo zítra ještě přibyde článek o affs a na milion % tam je Ann.~ ! :* končím. Chtěla jsem jít ještě spát, po víkendu u přítele, ale prdím na to. bájo :))

Listen to your ( broken ) heart..

8. may 2011 at 20:47 Chci se svěřit..
Taky nesnáším pocit, když je všechno krásný, jsem šťástná a najednou BUM. Rána jako z děla a najednou slzy, pot, neštěstí, hádka, drzost. Proč toto ? Proč toto všechno, tak najednou ? V minutě se vše změní jako by se to krásný všechno hned vytratilo a zůstalo jen to špatný. Ty se nechceš hádat, ale ten druhý Tě odstrkuje, nadává Ti, odcekává, je drzý a hnusný. Ty se chceš udobřit, chceš ho obejmout, ale on " nech mě, jdi pryč ".. Proč se tohle děje ?
Vždyť když toho druhýho máme rádi, chceme se, co nejdřív usmířit a být, co nejdřív v pohodě. O tom to přece celý je. Sladký usmiřování je na hádkách to nejkrásnější !

I will be ohkay, maybe.

5. may 2011 at 18:32 Chci se svěřit..
Proč je to pořád ten stejnej stereotyp ? Ráno vstanu, jdu se umýt, jdu do školy, ze školy domů, jsem doma na PC, pak hraju playsta, ještě si píšu celý den s přítelem, pak umýt, spát a to celé od začátku, zase a zase. Není to směšný ? Pořád to samý dokola, ale přece jen je to každý den trochu jinak. Změní život jedna známka, jedna věc, zvíře, člověk, jedna věta, jeden článek nebo dokonce jedno slovo ? Třeba, když budeme věřit v naději něco se změní. Třeba, když budeme věřit v Boha, tak se něco změní. Ale třeba taky ne. Třeba to pravé neštěstí nás má dovést k pravému štěstí. A třeba každý hádka má svůj pravý důvod a měla se stát. Třeba se svět změní, nebo život na planetě zemře. Co si vlastně představíš pod pojmem třeba ? Nezdá se ti to jako záludná otázka ? Složité si odpovědět.


Thursday evening..

Byla jednou jedna holčička..

3. may 2011 at 21:31 Chci se svěřit..
Ahoj..
Taky jsem měla a mám svý sny. A jeden z nich je být známo, moc známou blogerkou, kterou znát nebude. Vlastně bude, ale ne jménem, tím, kde bydlí, s kým chodí, věkem, zálibami apod. Proč ? Je to jednoduché, mám ráda své soukromí, nikomu bych nepůjčila deníček, mobil a další osobní věci. Dalším důvodem je asi, že nechci, aby si na mě lidé ukazovali " Hale, to je ta z blogu, píše tam děsný blbosti " . Chci být v anonymitě a když budu o něčem, někom psát, tak jeho jméno bude pouze jedno písmeno začínajíc jeho jménem. Ale o tom jsem vůbec psát nechtěla..
Měla jsem sen. Dostanu chlupatý růžový deníček, růžovou tužku s bambulkou na konci a budu si zapisovat svůj sladký život do poslední pikosekundy, kterou jsem za den prožila. Ale nakonec to skončilo, tak, že jsem dostala obyčejnou firemní propisku a deníček, který babička dostala v práci. Však ten deník se stal mím životem, byla tam data od LVK s mím bývalým až do vánoc tohohle roku. Dlouhá doba, rok - dva. Ale teď jsem tu, toto je můj deníček, toto je moje poslouchárna, místo pro mé internetové přátele a pro nápady nebo mou módu. Jsem ráda, že to pohodlně můžu psát na net, přečtě si to kdekdo, ale netuší, kdo to píše a třeba se mu to mé psaní líbí. Nemusím se zbytečně vypisovat, úvodní články mi moc nejdou, takže jen Welcome guys. ^^