Chápete to ? Já ne, pomoz mi tati.

28. july 2011 at 9:09 |  Chci se svěřit..

Tumblr_llq7lhpzmi1qh79y5o1_500_large

Dají se pochopit věci, které si nechceme připustit ?

Psala jsem článek o mých aktivitách, ale z neznámého důvodu se neukazuje, jen v rubrice. Tak se tam dyžtak koukněte :) Asi bych měla sepsat, co jsem všechno dělala. No, moc toho nebylo, ale což. Nejdřív vám vysvětlím nadpis..

Už delší dobu podezírám tátu. Furt někam mizí, bere si i věci a neříká kam. Půjčuje si moje kabelky, jako že to je na notebook a vrátí mi to až druhý den. Někdy i odejde spát jinam a nic nám nepoví. Prý je často u svojí mámi, ale každý den ? Mám pocit, že mamku podvádí. Mou mamku uráží, že je věk na ní znát a že už není atraktivní jako dřív, přitom má postavu skvělou, velký prsa a krásnej obličej. Hodněkrát se rodiče bavili o rozvodu, já nevím, co čekat. S kým bydlet, jak to řešit, co dělat ? Zbývá mi jen čekat ?
čtětě ↓ ♥

No v pátek jsem jela k miláčkovi. Jelikož jsou výluky, tak jsem musela jet autobusem. Nic horšího jsem nezažila, nebyl tam nikdo, komu by bylo míň než 70 !!! :X Nemohla jsem ani mít otevřený okýnko, takže mi bylo vážně špatně. Ještě, že jsem měla pití, jinak bych vážně chcípla.
U miláčka to bylo fajn, hráli jsme sims 3 ♥ , pak jsme dali NON STOP noc :D. Šli jsme spát až když svítalo, takže kolem 5 ráno jsme usnuli.
No pak byl hororovej maraton. To jsme neměli dělat, do teďka se mi zdá o zmutovaných lidech z Hory mají oči . Pak byl třeba Krvavý Valentýn, Hory mají oči 2, Sillent Hill, Paranormal Activiti apod. Já měla, co dělat. Všechny ty horory nesnáším, krvavý mi až tak nevadí , ale psycho horory fakticky nedávám :D
Bylo to fajn, pěkně jsme si papali. Kebab, Svíčková, nakládané maso, malé pizzičky, nějaká buchta pečená.
No a asi v sobotu jsme se šli v noci projít. Přišel k nám nějaký chlap, nějak si nás omrknul a viděl, že jde nějakej muž naproti nám a zdrhal. Naštěstí nám nic neudělal. :/
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Grin* Grin* | Web | 28. july 2011 at 15:19 | React

To jste teda měli štěstí, že vám nic neudělal..

2 pinq-paradiso pinq-paradiso | Web | 30. july 2011 at 13:23 | React

jéé děkuji, ale on má už jinou. vím, že k sobě patříme, ale on si to neuvědomí- :(( máš krásný blog dám si tě tež do oblíbených :))
jéé zavidim ti toho miláčka. non stop noc sem neměla dlouho teda. :D a sims 3 bych taky hrála, ale nejde mi to naistalovaaaat :'(

3 emma. emma. | Web | 31. july 2011 at 14:29 | React

Ahoj miláčku,
S tím tatkou mě to strašně mrzí, skus si s ní třeba promluvit, tohle se stalo i mojí kamarádce, její tatka ji říkal, jak jim bude dobře, že ta ženská má stejně starou holčičku jako ona, že poletí na dovolenou a uplácel jí. Podle mě, je lepší zůstat u mamky, je to lepší, ale je to hodně těžký. :) Sims 3 ? Aa už se nemužu dočkat, až budu doma a zahraju si, už jsem to nehrála od května. Jo zlato máš štěstí, takovýho fajn kluka nepotkáš na každém rohu. Kebab.♥ Horor ? Fůj, nesnáším, nenene. Ale tebe snesu až moc.
J´taime, I love you, Ti Amo.♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama