from child to adult..

23. july 2011 at 10:00 |  Chci se svěřit..
Takže, další přednastavený článek je tu !
Slibovala jsem článek s tím, co jsem celý týden dělala. Takže slib splněn, odškrtnut ze seznamu a vy jen čtěte a čtěte. :))
Já si teď užívám nerušený víkend u miláčka :)

Dokonalý týden pro mě začal Čtvrtkem. Miláček přijel dopoledne, tak jsme ještě chvilku blbli a pak už jeli do Prahy. Nemohli jsme se shodnout na tom, kdo zaplatí bus, kdo metro, jídlo apod. :D Porozhlídli jsme se v obchodech, mrkala jsem na obrovský slevy na naušnice v tescu ( F&F ) a taky na šperky v C&A, nakonec mi přítel koupil náramek, je zlatý, jsou na něm houslové klíče a hnědé kamínky, skvěle mi ladí s kabelkou a zlatým prstýnkem. Pak jsme se naobědvali a šli ke kadeřnici. Miláček byl s výsledkem hrozně spokojený a i mě se ten letní sestřih líbil a vyžehlené se mi to líbí hrozně moc. Poté jsem jeli na Zličín, vybrala jsem si takové uplně jednoduché gladiátorky. Jsou černé, s maličkou na každé botce. Pak jsme zašli do metropole, koupila jsem si skinny jeans v H&M, zkoušela jsem se narvat i do dětských a úspěch ! Pořád jsem ještě hubená :D Pak čokoládovou masku na obličej a odchlupovač s gepardím vzorem ♥

No v pátek jsme se poflakovali po městě, pili to nejlepší ledový kafe a fotili se. Procházeli se u řeky a smáli se hrozně moc. V sobo bylo hnusně, takže jsme celý den byli zavření doma.
V neděli ! jsme jeli do ZOO, bylo to úžasný. Máme spousty nádherných fotech. Táta mi půjčil svůj foťák, takže to byla kvalita a ne jako s mím digitálem :/ Hrozně jsme si to užili, přepapali se, měli jsme tortillu s kuřecím masem, apod. Málem jsme se upekli vedrem, ale bylo krásně. V pondělí se celkem zatáhlo, ale my jsme nakonec jeli za město, mrknout se, kde je minigolf. Zbytek týdne až do čtvrtka jen pršelo a pršelo. No ve čtvrtek jsme s láskou hrozně letěli na nádro, protože neskutečně lilo. Pak se mi nechtělo přidávat, ale zvládla jsem to. Kdyby něco, jsem na víkendu u miláčka, proto jsou články přednastavené.

FORMSPRING

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Michelle Michelle | Web | 23. july 2011 at 17:45 | React

aaaa! vidím, že sis to užila :) přeju ti to hrozně moc ^^ ♥

milujem milujem se. někdy je to hrozně divné a složité s ním no. ale co se dá dělat. nic a nikdo není dokonalý že. :)

love ya ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama