August 2011

Jak si vylepšit obličej ve 20 - ti krocích.

31. august 2011 at 20:13 Beauty

Jak si vylepšit obličej

1. Nejdůležitější je výběr odstínu. Ten správný je takový, který nám nejvíce ladí s pletí, korektor má být vždy světlejší, přibližně o dva odstíny než je vaše pleť.

Krásnej skoro týden.

25. august 2011 at 11:29 Chci se svěřit..


Ahoj děvčata :) Jak jste se měli ? Já skvěle.

Sobotní den s miláčkem jsme si užili po svém a to tak, že jsme se uvelebili na balkón ve 4. tém patře a užívali si sluníčka. Možná přidám laky na nehty, ale sbírka velká není a drahé laky jako Essie, Avon, Chanel, apod. to vážně nejsou. Přemýšlela jsem spíš nad tím, že přidám článek o tom, jak se holka udělat hezká na rande nebo tak něco. ( Líčení, lakování nehtů, vlasy, oblečení možná.)

Teď už zpátky k sobotě a neděli. Vyvalili jsme se na ten balkón a užívali si sluníčka. Bylo tak 35 stupňů a my se vyvalovali. Miláček si krásně opálil nožky, je vidět jak tam má bílé místo, kde nosí boty :D:D V neděli jsme se probudili až v půl 1, po našem ponocování až do 4 do rána :) Byli jsme v cukrárně, dala jsem si Sachrův dort a miláček Medovník, poté jsme se šli fotit na náměstí. Máme krásné fotky u kašny.

Rezence - řasenka L'Oréal Paris - Double Extension.

25. august 2011 at 11:06 Beauty
Přicházím s rezencí na tuto skvělou řasenku od známé značky L'Oréal. Určitě každá z vás tuto značku zná a někdo si ji vychvaluje, někdo naopak ne.

Já tuto značku dekorativní kosmetiky mám moc ráda a proto vám chci ukázat tuto řasenku.

Většina slečen je s ní moc spokojená a i já :)

Řasenku mi dal tatínek a jsem za to hrozně ráda, snad si ji budu moct koupit i sama časem.


Plusy +

1. Když nanesete první bílou vrstvu, máte řasy strašně dlouhé.

2. Stačí málo vrstev a máte krásné řasy a pěkně dlouhé.

3. Řasy krásně zahustí a dodá jim tvar.

Mínusy -

1. Občas prosvítá bílá barva pod černou.

2. Velkým mínusem je cena, protože je to celkem dost. ( + - 300 Kč )

Pár řádků o mém životě.

19. august 2011 at 12:23 Chci se svěřit..

Tumblr_lpxx0g05bt1qcd7n3o1_500_large

Po dlouhé době se zase ozývám. Tentokrát píšu u miláčka.

Napíšu jen diary, nic jiného připraveného nemám. /
Od včerejška jsem u miláčka, konečně začalo pořádné léto. Toho jsme krásně využili a šli se vyvalit na deku na pořádný sluníčko, aby jsme chytli trochu barvy a nebyli pořád jako stěny. Davídek mi udělal radost a vzal mě na mini golf ♥ Konečně se nám to vyvedlo, protože jsme to plánovali už hrozně dlouho. Prohrála jsem jen o pár bodů :P Potom jsme úplně zpocení šli k rybníku a chvíli, asi hodinku jsme se opalovali, pak jsme si smočili nohy a šli jsme domů. Vysprchovali jsme se a pospíchali na večeři. Ten kopec nám dal zabrat, chvilku jsme tápali a našli jsme slavou Pizzerii. Miláček si dal pizzu s Parmskou šunkou a já dokonalé gnocci s omáčkou ze 4 - mi druhy sýra. Pak bylo dokonalé zakončení.

Ve středu jsem byla s maminkou v Praze, vybírali jsme věci do školy a koukali na nějaké oblečení. Líbilo se mi zlaté psaníčko z Mark & Spencer. Nakonec jsem si nic stejně nevybrala.))
Hodlám napsat ještě možná zítra nebo pozítří, ale má být hezký tak nevím. Prozatím BYE. ♥ xoxo.

V celém článku fotka s miláčkem a písnička.


Jak láska začala, pokračuje a nikdy neskončí. ♥

2. august 2011 at 12:16 Chci se svěřit..
Zdravím.
Chci Vám napsat článek

o mém partnerovi.

V mém životě je to nejdůležitější a má právo tu být. Zaslouží si jen to nejlepší, takže doufám, že si to přečte a vy také.

Začalo to 15. prosince, kdy jsem poprvé viděla tvé oči. Chovala jsem se jako blbka, ale ty jsi byl úžasnej. To, jak si na mně sladce pokukoval, smál si se, jak si mi poprvé zapnul řetízkem s přívěskem " D " . Pamatuju si naše loučení, kdy jsme se domlouvali, kdy se zase uvidíme. Na všechno si pamatuju. Jak jsme chtěli, abych u tebe spala na Silvestra a mě to mamka nedovolila. Jak si byl smutný, že u tebe nemohu spát, až jsem u tebe přespala tajně. A pak officiální spaní. Track pro mě, který má největší úspěch. Tvoje vystoupení ve snack baru. Naše první dopisy, které byly přes tři A4. Jak si spinkal týden u mě, jak mamka běžela na nádraží v dešti, jak jsme byli naštvaní z výluk, jak jsi mi dal, to co nikdy nikdo. Jak jsem se rozplakala, když si mi řekl, že kdybys mohl, tak bys mi dal své orgány, kdybych byla nemocná. Hrozně mě mrzí, kolikrát jsem ti ublížila a jak moc jsem tě vydeptala. Kdyby to šlo vrátit zpátky, tak bych to nikdy neudělala. Ty si zasloužíš to nejlepší, si ten nejhodnější kluk pod sluncem. ♥

(Ano je dokonalej, takže mi ho nechte, je jen můj ♥ ).

Už je to 8 měsíců, co s tebou sdílím život. Naučil si mě tolik věcí. Díky tobě, vím, co znamená milovat a být milovaná. Naučil si mě nekousat si nehty ! Být šťastná a netrápit se, učit se svýma chybama, hezky se oblíkat ( ano i to ! ). Naučil si mě, že život jsou okamžiky a že je chceš strávit semnou. Naučil si mě smát se až k slzám, jen s tebou brečím smíchy. Naučil si mě, že i rodiče můžou milovat přítele své dcery. Naučil si mě, že lidé jsou naším vzorem, pro mě jsou to rodiče a tvoje maminka. Je to nejúžasnější člověk pod sluncem, dala mi toho do života hrozně moc a já si jí neskutečně vážím. Je to úžasná žena a vychovala báječnýho kluka, kterého miluji.


Jsi ten nejkrásnější, nejhodnější a nejdokonalejší kluk pod sluncem. Vím, že bys pro mě snesl modré nebe a já ti slibuji, že si toho budu vážit víc než do teď. Jsi mým životem a nikdy nechci být s nikým jiným než s tebou. Děkuji ti za všechno.

Miluji Tě. ♥