Dokonalost v podobě pár vět.

4. september 2011 at 10:01 |  Chci se svěřit..
Tumblr_li0s3wvsje1qh18zoo1_500_large

První den školy byl hrozný, druhý ještě horší. Máme nejhorší rozvrh na světě. Paní učitelka si myslela, že nám dvouhodinovky dělají radost a proto nám je dala na každý den. Jó, fakt pecka. Miláček má lichý pátky volno, školu nemá vůbec, takže závidím (tiše) . Dneska je den eF, den Fuj, protože musím balit. Hmm, odjíždím zítra ( Den Dé, den de*il ) na 5 -ti denní EKO kurz, fakt krávovina.

S miláčkem jsme si užili dva dny, museli jsme se rozloučit a pak se uvidíme až v pátek. Bude na mě čekat u autobusu a poveze mi kufr :P A pak hned pofrčíme k němu ♥. Už se těším na ten týden po eko kurzu, kdy se budeme vídat každý den po škole. Miláček mi koupil krásnej lak na nehty, takovej světlounce broskovovej, ale uplně světlej. Je úžasnej. ♥

Dneska musím balit, táhnu sebou kufr, do ničeho jinýho bych to nenarvala a jako táhnout tašku od busu až do chajdy se mi nechce. Půjdem do větrný elektrárny, pak nějaký přednášky, tři hoďky učení, fakt úžas. Už teď se těším domů a to tam nejsem.

Přednastavila jsem články. Na zítra, středu, pátek a neděli. Protože vím, že u miláčka budu mít lepší zábavu než bloog :P Založila jsem si blogspot, ale jen kvůli polyvore. Ikdyž se mi líbí víc, zůstanu na blogu. Mrkněte se prosím SEM . Je to miláčkův blog. Mějte se hezky, myslete na to, jak se nudím a čtěte moje články. Krásnej tejden.
xoxo. ♥
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Christina Christina | Web | 4. september 2011 at 12:32 | React

Děkuju :-). Tvůj blog je moc krásný. My rozvrch ještě nemáme :D :-(. Jiank je super že sis to užila s miláčkem :-)

2 xoxo-lenik xoxo-lenik | Web | 4. september 2011 at 20:38 | React

Jej s tou školou je mi to líto :-(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama