October 2011

Vyčerpávající víkend ? SPLNĚNO. ~

31. october 2011 at 18:55 Chci se svěřit..

Jelikož jsem strašnej lenoch a straašně se mi nechtělo napsat, protože ten víkend byl tak maximálně nadupaně nabitej, že to až nebylo možný, PÁRTY PÁRTY PÁRTY ♥

ČTVRTEK :
K miláčkovi jsem vyjela už v 9, aby jsme vše stíhali. V Pb je vždycky strašná kosa, takže hezky jezdíme busem žeo))) Měli jsme chvilku času a pak jsme vyrazili k A. na gelovky. Měli jsme co dělat, aby jsme stihli od ní vlak. Bylo to fajn, pokecali jsme a ty nehty se jí fakt povedly, bylo to super)) Rychle jsme utíkali domu, já zapla TS3 a miláček letěl na zkoušku Hip Hop Night ^^ Chtěli jsme jít do posilky, ale naše líný tělíčka by to fákt nezvládli. Takže mi to moje trdlo zkoušelo navlnit vlasy, pokus nedopadl nejlíp, ale musel si to přece na pátek natrénovat )))


Myslím, že tentokrát je to moment zkázy.

25. october 2011 at 15:35 Chci se svěřit..

Smile

Jsem tu, hlásím, že nemocná miláčkova holčička si konečně našla čas. Chci strašně moc psát, zasypat vás horou článku, mám strašně nápadů, ale jsem strašně líná. Chci sem dát článek o tom, co používám na vlasy, na obličej, monthly favourites, ale tehle týden zkrátka ne.

Menší info o tom, jak se mám.

23. october 2011 at 9:47 Chci se svěřit..
Chanel

Měla jsem čas, ale ne náladu. Každý článek vedl jen k odhlášení se. Mam připravených spousty článků jako : Monthly Favourites, My shoping day apod. Jen mít energii na hledání USB a dát to do PC. Tak proč sem tu tak dlouho nebyla ?

Minulý týden jsem pořád jen nakupovala, byla jsem třikrát za týden v Praze a ostatní dny s miláčkem a ve čtvrtek v Divadle. Snažím se pravidelně učit, abych nedostala nikde za 3. Tak na půl se to vede. Tehle týden jsou prázdniny, miláček má v pátek vystoupení a co jsi vezmu už mám naplánované. Možná to vyfotím a přidám jako můj outfit. Mám náladu teď psát strašně moc článků, ale dnes máme s mamkou kosmetický den a ještě musím udělat prezentaci na zeměpis. Zítra možná nebo dnes nahraju fotky do PC, tak přednastavím články na tehle týden, snad. Mějte se :))

Naděje je nám dána jen kvůli beznadějným

9. october 2011 at 10:36 Chci se svěřit..
Tumblr_lduxksljuo1qbvbq9o1_500_large

Všechno nejlepší, jsem nejšťastnější a mám chuť skákat do stropu. Víkend byl nejlepší jaký být mohl, hlavně včerejšek. Celý den jsme se jen smáli, objímali a bylo to nejkrásnější. Je nám zase nejlíp, všechno se vydařilo a jsme šťastní juhů. Tehle týden se pořád uvidíme, o víkendu u něj spím a příští týden máme volno celý ( nejspíš ), takže už od středy do Sobo ♥

Ve škole bude vše naprd a pořád je. Nečekaný písemky přínáší očekávané čtyřky. Zatím na tom zas tak špatně nejsem, ale trápí mě Matika a Chemie, to je jedinej předmět z kterýho píšem jednou za uherskej rok. Němčina, čeština, zemák a ájina jsou nejvíc v pohodě. Těším se na to tejdenní volno)

Chystám se psát si zase deníček, docela mě mrzí, že si ho nepíšu a zapomínám jak na úkoly tak i na důležitý věci co se staly nebo mají stát, takže asi začnu. nejhorší je na tom ten úvod.

Sháním boty na podzim, chtěla jsem si koupit černé kecky elegantní, ale v tomhle počasí radši ven ani nechci. ta akce se blíží čím dál tim víc a já mám menší šatníkovou krizi. Vezmu kozačkky na podpatku, džíny, nějakej krásnej top a kabátek. Možná psaníčko nebo Louis Vuitton tašku. Uvidíme. (S) mějte se.

Nestíhám, nestačím, s tebou já si vystačím. ♥

6. october 2011 at 16:34 Chci se svěřit..
Zase nestíhám, nepíšu, neodepisuju na komentáře a nepřednastavuju. Joo, ale zeptam se, co mám připravit a ani jedinej člověk na tu otázku nereagoval, takže už toho mam dost.
Dnešní tělák jsme přežili, zase běhání, ale příště už jen hrát a hrát. Co jsem si myslela, byl velkej opak, aby mi jsme jeden den z něčeho nepsali ? Dnes matematika, čeština, předtím dějepis apod.. Už se těším na střední, kdy každýmu bude jedno, jestli jdu do školy nebo ne a hlavně až si ve 3. ťáku budu moct psát omluvenky sama. Těším se až každý ráno budu potkávat miláčka, jak jde do školy z nádraží a půjdu na školu s Martinkou, joo vy, co chcete jít na Gympl, lyceum nebo Průmku, tak hodně štěstí. Já chci jít na Obchodní akademii, pro mě je to asi nejlepší volba, mám to od domova 3 minutky.
Stop škole, asi vás všechny především zajímá, co miláček. No miláček, co říct. Přijel a jen se hádáme, píšou mu frajerky z jeho školy, protože je " nezadaný ". Je to strašně složitý a na blogu to probírat nechci. Bude u nás o víkendu, takže půjdem třeba běhat a vyfotíme něco nejspíš.
Objevila jsem nádhernou zpěvačku. Typuju, že jí je tak 9 - 10. Naprosto mě ohromila a strašně jí ten hlas závidím. O víkendu tu nebudu, zítra napíšu, když tu bude miláček a budu jen psát komentáře, pak článek až v Pondělí.
Čekám až dostanu peníze od babiček a vyrazim pro boty. Chci kotníčkové kozačky na podpatku ( BĚŽOVÉ NEBO ČERNÉ ? ). Pak nějaký top k tomu, na tu akci s miláčkem a pak jen si koupim tady v Be* tenisky. Jsou uplně obyčejný černý kotníčkový, takový elegantnější a hodili by se ke všemu, takže asi tak. Zase dloouhej článek :/ Snad to někdo přečte. A POSLECHNĚTE ↓↓↓ bááy.


První gelovky aneb nádhenej víkend.

3. october 2011 at 16:48 Chci se svěřit..
Zdravím vás, tentokrát unavená, ale šťastná.
Ve škole : první den, kdys jsme snand z ničeho nepsali, vážně úspěch. Zítra nám odpadne dějepis, což je neskutečná výhra. Celý týden by mohl proběhnout v poklidném duchu.
Láska : Teď odjíždí na seznamovák, se druhačkama, třeťačkama a čtvrťačkama, né nemám strach :///. Miluju ho♥ budu doufat, že nebudu mít zlomené srdce. prosiim nic neproveď :(
Přátelé : Když někdo píše vašemu klukovi " zlato " a píše tak všem klukům vašich kamarádek nakopněte ho pořádně do zadku. Já to dneska udělala a je mi mnohem lépe.
Internet : Budu přidávat víc fotek kosmetiky, oblečení a nás s miláčkem. Mimochodem mám náplánováno přidávat třeba každý týden nebo 2x fotku nějakého kosmetikcého výrobku s rezencí :) nebo třeba svých doplňků. První bude péče o ruce, tělo nebo pleť, či kosmetický balíček RYOR ?