goodbye blog.

23. february 2012 at 14:06 |  Chci se svěřit..
Vážně mě to unavuje, nebaví a silně nudí. Vaše kometáře ve mě vyvolávají šílené chutě zabíjet. Z 14-ti komentářů mi jen dva odpověděli na můj dotaz. Všichni komentujete typem " hezké obrázky ", wtf ?! Já ten článek nepíšu proto, aby jste mi napsali, že článek se kterým se piplám hodinu, má hezké obrázky. To si zajděte na weheartit ! To je podstata blogu ? To, že píšete komentář jen proto, abyste měli vysokou návštěvnost ? K čemu vám je ta návštěvnost, když toho dotyčného ani nezajímáte ? Nezajímají ho vaše články, vy, co v nich píšete, jaký jste. O to vám jde ? Aby lidé komentovali jen, protože prahnou po té blogové slávě ? Mě teda ne a naprosto mě to znechucuje. Já neříkám, že se vám na blog nepodívám, ale když mi někdo přeje k narozeninám, které mám v červnu, protože si nepřečetl datum, který byl hned před slovem " narozeniny " , to je vážně moc. A čeho je moc, toho je příliš. Blogování mě nebaví, nebaví mě vaše nudné dvouslovné komentáře, nebaví mě vaše články naprosto o ničem, váš blog za*raný jen obrázky celebrit, vaše sprosté články, kde píšete samé " do piči, kurva, tyvooole " a myslíte si, že váš to zvětší. Já jsem ráda malá, jsem mlaďoučká a vyhovuje mi to. Ale vy se zamyslete nad vaším postojem a jestli o vaše komentáře někdo stojí, když píšete, jaké píšete.
Někdy, až mě přejde vztek..
M.

miluju blogspot, protože tam jsou úplně jiný lidi a blogy. čau.
Tumblr_lzth3ek7e21rq9dr4o1_500_large
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 michelle. michelle. | Web | 23. february 2012 at 15:52 | React

mam to stejně. jsem ráda za všechny komentáře, ale co mam asi tak odepsat na 'krásnej obrázek'? kdybych ho aspoň fotila já, ale když je z we♥it?
vim, že někdy taky napíšu komentář se třemi slovy, ale pokoušim se psát aspoň trochu delší.
btw, ten blogspot vypadá dobře)).

2 FakeGossip FakeGossip | Web | 23. february 2012 at 17:26 | React

No přesně tak. Proto se už na žádné obrázky s tetováním nedívam, protože už bych to neměla kam dávat a taky nechci být jak omalovánka.:D..Je to škoda. Určo budu chodit na tvuj blogspot.;)) Taky mě to štve..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama